Część I

Powiaty: sępoleński, świecki, tucholski
Część III

Powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, m. Grudziądz, m. Toruń, m. Włocławek, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski
Część II

Powiaty: bydgoski, inowrocławski, m. Bydgoszcz, mogileński, nakielski, żniński

Kliknij w tytuł wybranej kolumny, aby posortować alfabetycznie
Miejscowość (pl)Miejscowość (de)GminaPowiatKrainaCmentarzIstnieje T/N
Aleksandrów KujawskiAleksandrow | WeichselstädtAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyPT
Aleksandrów KujawskiAleksandow | WeichselstädtAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyŻt
Białe Błota *?Aleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyET
Nowy Ciechocinek *?Aleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyET
OpokiGross OpokAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyCN
OpoczkiKlein OpokAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyCN
Otłoczyn I *OttloschinAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyE MT
Otłoczyn II *OttloschinAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyET
Otłoczyn *OttloschinAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyCN
Otłoczyn (Kutta)KuttamuhleAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawySL RN
PininoPininoAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyE?
PininoPininoAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyX?
SłużewoSluzew | AlyshofAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyŻ?
Wilkostowo *ElsenheimAleksandrów KujawskialeksandrowskiKujawyE?
Antoniewo (Kałęczyn)?BądkowoaleksandrowskiKujawyE?
Kryńsk (Bachórka)BachurkaBądkowoaleksandrowskiKujawyE?
ŁowiczekLowitschekBądkowoaleksandrowskiKujawyX?
Ciechocinek (Słońsk Górny) *SlonskCiechocinekaleksandrowskiKujawyE MT
Ciechocinek (Słońsk Górny) *SlonskCiechocinekaleksandrowskiKujawyCT
Ciechocinek (Słońsk Górny) *SlonskCiechocinekaleksandrowskiKujawyW [K E] T
Ciechocinek *HermannsbadCiechocinekaleksandrowskiKujawyCT
Ciechocinek *HermannsbadCiechocinekaleksandrowskiKujawyŻN
KamieniecKamenetzKoneckaleksandrowskiKujawyE?
StraszewoStraschewoKoneckaleksandrowskiKujawyC?
NieszawaNessauNieszawaaleksandrowskiKujawyE?
Nieszawa (Żabieniec)NessauNieszawaaleksandrowskiKujawyC?
Nieszawa INessauNieszawaaleksandrowskiKujawyKN
Nieszawa IINessauNieszawaaleksandrowskiKujawyKN
NieszawaNessauNieszawaaleksandrowskiKujawyW (K P)T
NieszawaNessauNieszawaaleksandrowskiKujawyŻN
RaciążekRadensburg (Kol. Unterschloß)RaciążekaleksandrowskiKujawyC?
RaciążekRadensburgRaciążekaleksandrowskiKujawyW [K E]T
Brudnowo?WaganiecaleksandrowskiKujawyET
Stary Zbrachlin?WaganiecaleksandrowskiKujawyE?
Ujma Duża?ZakrzewoaleksandrowskiKujawyKN
Zakrzewo?ZakrzewoaleksandrowskiKujawyC?
Kobielice?ZakrzewoaleksandrowskiKujawyK?
Kobielice?ZakrzewoaleksandrowskiKujawyK R?
GutowoGuttau | GuttendorfBartniczkabrodnickiZiemia MichałowskaE?
JastrzębieJastrzembie | FalkenauBartniczkabrodnickiZiemia MichałowskaC?
ŁaszewoGroß Laszewo | LassenBartniczkabrodnickiZiemia MichałowskaE?
Nowe ŚwierczynySwierczyn | Schwärzin BartniczkabrodnickiZiemia MichałowskaE?
BobrowoBobrauBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
BrudzawyGroß Brudzaw | BrausenBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
BudyBudy | SchondorfBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
ChojnoFichtenwaldeBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
GrabówiecBuchenhagenBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
GrzybnoGriewenhofBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
FrydrychowoFriederikenhof BobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Kawki IHermannsruheBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Kawki IIHermannsruheBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
KruszynyGross KruschinBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
KruszynyGross KruschinBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE R?
Kruszyny SzlacheckieAdlig Kruschin | SeekrossenBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
MałkiMalkenBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
NieżywięćNiezywienc | NesewanzBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
SłoszewySchlossauBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE R?
WądzynWonsin | WonsenBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
WichulecWichulec | EichholzBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaC?
ZarośleRosenhainBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
ZgniłobłotyKönigsmoorBobrowobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Brodnica IStrasburgBrodnicabrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Brodnica IIStrasburgBrodnicabrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Brodnica (Karbowo)KarbenBrodnicabrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Brodnica (Michałowo)MichelauBrodnicabrodnickiZiemia MichałowskaCT
BrodnicaStrasburgBrodnicabrodnickiZiemia MichałowskaŻ?
GorczenicaGroß Gorschen | GroßgorschenBrodnicabrodnickiZiemia MichałowskaC?
GorczenicaGroß Gorschen | GroßgorschenBrodnicabrodnickiZiemia MichałowskaE?
GortatowoGottartowoBrodnicabrodnickiZiemia MichałowskaE?
KominyKomini | RauchfeldBrodnicabrodnickiZiemia MichałowskaE?
MszanoMszannoBrodnicabrodnickiZiemia ChełmińskaC?
NiewierzNeuheim BrodnicabrodnickiZiemia ChełmińskaE?
JajkowoHoheneckBrzoziebrodnickiZiemia ChełmińskaE R?
ŚwiecieSchwetzBrzoziebrodnickiZiemia ChełmińskaE R?
GórznoGorzno | GörzbergGórznobrodnickiZiemia DobrzyńskaE?
GórznoGorzno | GörzbergGórznobrodnickiZiemia DobrzyńskaŻ?
AdamowoAdamsdorfJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Budziszewo *WaitzenauJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE M?
Buk Góralski ILeinefelde Jabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaX?
Buk Góralski IILeinefelde Jabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Buk PomorskiKöniglich Buchwalde Jabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Bukowiec *BukowitzJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE M?
GóraleGoral | LeinebergJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
Jabłonowo PomorskieGoßlershausenJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
KamieńKamin | SteineJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
KonojadyKonojad | KoppelgrundJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE M?
LembargLembergJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
PłowężGroß Plowenz | FreiwaldJabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
SzczepankiDietrichsdorf Jabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaC?
SzczepankiDietrichsdorf Jabłonowo PomorskiebrodnickiZiemia ChełmińskaE?
JeziorkiSeechenOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaE?
Kretki DużeKrettigOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaEN
Kretki MałeKleinkrettigOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaEN
ObórkiOborkiOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaE?
OsiekOsekOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaE?
OsiekOsekOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaC?
Osiek KoloniaKolonie OsekOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaE?
TomaszewoKolonie TomaschewoOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaW (E B)?
Wólka KretkowskaKretkower WulkaOsiekbrodnickiZiemia DobrzyńskaE?
Chlebowo (Piękny Las) *Czenwald | SchönwaldŚwiedziebniabrodnickiZiemia DobrzyńskaE?
Kłuśno *Klusno | AhrenfeldŚwiedziebniabrodnickiZiemia DobrzyńskaEN
Michałki *Michalki | MichelkirchŚwiedziebniabrodnickiZiemia DobrzyńskaET
BrzezinkiBirkeneck | OtterhofZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaC?
CicheCzichen | ZichenZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
PokrzydowoPokrzydowo | GottfriedsfeldeZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
SumowoSummeZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
SzramowoNiedeckZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaE R?
TomkiTomkenZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
ZarośleZarosleZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
ZastawieZastawien | DreiteichenZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaC?
ZbicznoZbiczno | Wilhelmsberg ZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaE?
ZbicznoZbiczno | Wilhelmsberg ZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaC?
ZbicznoZbiczno | Wilhelmsberg ZbicznobrodnickiZiemia ChełmińskaC?
ChełmnoCulm | KulmChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaEt
ChełmnoCulm | KulmChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaŻt
Chełmno (Popowska Kępa)Culm | KulmChełmnochełmińskiKociewieCt
Dolne Wymiary *NiederausmaßChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Górne Wymiary *OberausmaßChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Klamry I *KlammerChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Klamry II *KlammerChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Klamry (Dołki) *Dolken1ChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Kolno *KöllnChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Małe Łunawy *Klein LunauChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Nowa Wieś Chełmińska *Culmisch Neudorf | Kulmisch NeudorfChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Nowa Wieś Chełmińska *Culmisch Neudorf | Kulmisch NeudorfChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaC?
Nowe Dobra *Neugut | KulmischneugutChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Nowe Dobra *Neugut | KulmischneugutChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaC?
OsnowoKulmisch OsnauChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaC?
Ostrów Świecki *EhrenthalChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Podwiesk *PodwitzChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Różnowo *RosenauChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
StarogródAlthausenChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
Wielkie Łunawy I *Groß LunauChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Wielkie Łunawy II *Groß LunauChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
Wielkie Łunawy *Groß LunauChełmnochełmińskiZiemia ChełmińskaC?
BągartBaumgartKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaC?
BrzozowoBrosowo | BrosauKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
KiełpKielp | KülpenKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
Kijewo SzlacheckieAdlig Kiewo | WilhelmsauKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
PłutowoPlutowo | PlauthofKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
Trzebcz SzlacheckiAdlig Groß TrzebczKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaC?
TrzebczykKlein TrebisKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
WatorowoWatterowo | WaltersdorfKijewo KrólewskiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
LisewoLissewoLisewochełmińskiZiemia ChełmińskaEN
MgoszczHeimbrunnLisewochełmińskiZiemia ChełmińskaE RT
PniewitePniewittenLisewochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
StrucfońStrutzfon | StrutzweinLisewochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
DubielnoDubielno | DübelnPapowo BiskupiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
JeleniecGelensPapowo BiskupiechełmińskiZiemia ChełmińskaE R?
ZegartowiceSegertsdorfPapowo BiskupiechełmińskiZiemia ChełmińskaE?
Małe CzysteKlein Czyste | ReinauStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
OboryOborry | EiselauStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
PaparzynPaparzynStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
RybieniecRibenzStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE R?
StolnoStolnoStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE R?
TrzebiełuchRadmannsdorfStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
WichorzeWichorsee | WicherseeStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE?
WichorzeWichorsee | WicherseeStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaE R?
Wielkie CzysteGroß ReinauStolnochełmińskiZiemia ChełmińskaC?
Błoto *Blotto | HöftbruchUnisławchełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Bruki Kokocka *WilhelmsbruchUnisławchełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Bruki Unisławskie I *FriedrichsbruchUnisławchełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
Bruki Unisławskie II *FriedrichsbruchUnisławchełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
GłażewoGlasauUnisławchełmińskiZiemia ChełmińskaE?
Kokocko *Kokotzko | KökschuferUnisławchełmińskiZiemia ChełmińskaE M?
UnisławUnislaw | KulmischwenzlauUnisławchełmińskiZiemia ChełmińskaE?
ElgiszewoElgischewo | ElgersCiechocingolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
Morgowo *MorgowoCiechocingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaE?
Świętosław ISwientoslaw | SentenCiechocingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaC?
Świętosław IISwientoslaw | SentenCiechocingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaC?
GałczewoGalsdorfGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
Golub-Dobrzyń (Podzamek)Schloss GollubGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
Golub-Dobrzyń (Golub)GollubGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
Golub-Dobrzyń (Golub)GollubGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaC?
Golub-Dobrzyń (Dobrzyń)DobrinGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaC?
Golub-Dobrzyń (Golub)GollubGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaŻN
Golub-Dobrzyń (Dobrzyń)DobrinGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaŻN
JózefatJosephatGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
NowogródNeuburg | NeugardGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaE?
Ostrowite IOsterbitzGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
Ostrowite IIOsterbitzGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
PląchotyFriedeckGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
SkępskSkemsk | SchemsGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
SokoligóraSokolligora / Lindhof2Golub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
WrockiWrotzkGolub-Dobrzyńgolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE R?
BielskBielsk | BülzKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
BielskBielsk | BülzKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaC?
ChełmonieColmansfeld | KolmansfeldKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
ChełmoniecGrunebergKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
ElzanowoElsanowoKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE RN
KiełpinyKelpin | KelpKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaE?
Kowalewo PomorskieSchönseeKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaEN
Kowalewo PomorskieSchönseeKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaCN
Kowalewo PomorskieSchönseeKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaŻ?
LipienicaHeinrichsbergKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaEN
MlewoMlewo | LebenKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaKN
Nowy Dwór INeuhofKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
Nowy Dwór IINeuhofKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
OtorudaOtterodeKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaCN
PluskowęsyPluskowens | PflugsdorfKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
Pruska ŁąkaPreußisch LankeKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
SierakowoSiegfriedsdorfKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
SzewaSchewenKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaEN
Wielkie RychnowoGroß ReichenauKowalewo Pomorskiegolubsko-dobrzyńskiZiemia ChełmińskaET
BocheniecBochenitz | BestfeldeRadomingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaEN
GajGajRadomingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaE?
PiórkowoPiorkowo | RieboldshofRadomingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaE R?
PłonkoPlonko | AustenfeldeRadomingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaE?
PłonnePlonneRadomingolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaK RT
ZbójenkoSbojenko | TreuenackerZbójnogolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaET
OboryObory | ObernZbójnogolubsko-dobrzyńskiZiemia DobrzyńskaET
Grudziądz-CytadelaFeste Courbierem. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE R?
Grudziądz-FranciszkowoGroß Tarpenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-Małe TarpnoKlein Tarpenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-Małe Tarpno IKlein Tarpenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaŻN
Grudziądz-Małe Tarpno IIKlein Tarpenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaŻN
Grudziądz-Mały KuntersztynKlein Kunterschteinm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-MiłoleśnaLiebenwaldem. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaX?
Grudziądz-Osiedle Mikołaja KopernikaGraudenzm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaON
Grudziądz-Owczarki *Wossarkenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE M?
Grudziądz-Park MiejskiGraudenzm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-Park MiejskiGraudenzm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaŻN
Grudziądz-Pastwisko *Pastwisko | Altweidem. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE M?
Grudziądz-RudnikRudnickm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-RządzRondsenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-Rządz PrzemysłowyRondsenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-StrzemięcinBöslershöhem. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaC?
Grudziądz-Strzemięcin (Kalinkowo)Kallinkenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaKN
Grudziądz-ŚródmieścieGraudenzm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaET
Grudziądz-ŚródmieścieGraudenzm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaW (K E)?
Grudziądz-ŚródmieścieGraudenzm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaPN
Grudziądz-ŚródmieścieGraudenzm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaO?
Grudziądz-Tarpno WielkieGroß Tarpenm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE?
Grudziądz-Tuszewo *Tuschm. GrudziądzGrudziądzZiemia ChełmińskaE M?
Biały Bór *WeißheideGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE MT
HanowoHannowo | HannenwaldeGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
DusocinSchöntalGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Gać *GatschGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Gogolin I *Gogolin | GögelnGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Gogolin *Gogolin | GögelnGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
GrabowiecGrabowitzGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
KobylankaGroß Kabilunken | StutwiesenGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
LeśniewoWalddorfGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
LinarczykLinarczek | ConradsfeldeGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
LinarczykLinarczek | ConradsfeldeGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
Lisie Kąty *VoßwinkelGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Małe LniskaKlein EllernitzGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Mały RudnikAdamsdorfGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
MokreMockrauGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
Mokre (Białochówko)BingsdorfGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Nowa Wieś *NeudorfGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Parski *ParskenGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Parski *ParskenGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
PiaskiPiasken | SandhofGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Ruda *Ruda | RüdenGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Skarszewy *Skarschewo | SchassauGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Sosnówka *SchönseeGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Stary FolwarkAltvorwerk GrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ŚwierkocinTannenrodeGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ŚwierkocinTannenrodeGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
Sztynwag *SteinwageGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Szynych *SchöneichGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Wałdowo SzlacheckieAdlig WaldauGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Węgrowo *Polnisch Wangerau | WangerauGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Wielki Wełcz *Groß WolzGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
Zakurzewo *SackrauGrudziądzgrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
AnnowoAnnbergGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
Boguszewo (Dąbrówka Szlachecka)Adlig DombrowkenGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
BoguszewoBoguschauGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
Dąbrówka KrólewskaKgl. DombrowkenGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
GrutaGruttaGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
KitnowoKittnauGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
MełnoMelno | MeldenGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
MełnoMelno | MeldenGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
Nicwałd *NitzwaldeGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
OkoninOkonin | OckeninGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
OrleOrleGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
Orle (podgórze)Orle (Bergaus)GrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
PiotrowoPeterhofGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
Plemięta IPlementGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
Plemięta IIPlementGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
PokrzywnoEngelsburgGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
PokrzywnoEngelsburgGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
SalnoSallno | SallnauGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
SłupSlupp | StarkenbergGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Słupski MłynMuhle Slupp | StarkenbergGrutagrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
BogdankiBogdankenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
GoczałkiGottschalkŁasingrudziądzkiPomezaniaX?
Huta-StrzelceHuttaŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ŁasinLessenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE B?
ŁasinLessenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ŁasinLessenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaŻ?
ŁasinLessenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
NogatNogath (Bożepole)ŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Nowe BłonowoNeu BlumenauŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Nowe JankowiceKörberrode | KoerberrodeŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Nowe Mosty INeubrückŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Nowe Mosty IINeubrückŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE B?
Nowe Mosty (Lipowiec)LipowitzŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaX?
PlesewoPlessenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
PlesewoPlessenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
Szonowo KrólewskieKöniglich SchönauŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
Szynwałd (Szynwaldzik)Klein SchönwaldeŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Stare BłonowoAlt BlumenauŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Stare Błonowo IIAlt BlumenauŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ŚwięteSchwentenŁasingrudziądzkiPomezaniaE R?
WydrznoWiederseeŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ZawdaZawda | SawdinŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ZawdaZawda | SawdinŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
Zawdzka WolaZawda Wolla | FreisaudenŁasingrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
DębieniecDebenzRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
GołębiewoGollembiewo | LindenthalRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
MazankiMassankenRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Nowy DwórNeuhofRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Radzyń ChełmińskiRehdenRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Radzyń ChełmińskiRehdenRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaŻN
RozentalRosenthalRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Rywałd (Rywałd Królewski)Königlich RehwaldeRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Rywałd (Rywałð Szlachecki)Adlig RehwaldeRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ZielnowoSellnowo | SilnauRadzyń ChełmińskigrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
BudyBudenRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Gubiny (Ludwichowo)LudwigsortRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
JamyJammenRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Kłódka *Dorf KlodtkenRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE M?
KłódkaDorf KlodtkenRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
Rogóźno-Zamek (Nowa Góra) ISchloß Roggenhausen (Neuberg)RogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Rogóźno-Zamek (Nowa Góra) IISchloß Roggenhausen (Neuberg)RogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
SkurgwySkurjew | DobberstadtRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
SobótkaNiederhofRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
SzembruczekKlein SchönbrückRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
SzembruczekKlein SchönbrückRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
Szembruk (Przeczno)Groß Schönbrück (Balrau)RogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Szembruk (Smolniki)Groß Schönbrück (Theerbuden)RogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Szembruk (Wróblewo)Groß Schönbrück (Wroblewo)RogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
ZarośleSarosle | MoorgrundRogóźnogrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Bursztynowo (Powiatek)FurstenauŚwiecie nad OsągrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
LinowoLinowo |Königlich LindenauŚwiecie nad OsągrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
LisnowoGroß LeistenauŚwiecie nad OsągrudziądzkiPomezaniaE?
LisnowoSchloß LeistenauŚwiecie nad OsągrudziądzkiPomezaniaE R?
MędrzyceMendritzŚwiecie nad OsągrudziądzkiZiemia ChełmińskaE R?
PartęczynyGroß PartenschinŚwiecie nad OsągrudziądzkiPomezaniaE?
RychnowoRichnowo | RichnauŚwiecie nad OsągrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Świecie nad OsąSchwetzŚwiecie nad OsągrudziądzkiZiemia ChełmińskaE?
Świecie nad OsąSchwetzŚwiecie nad OsągrudziądzkiZiemia ChełmińskaC?
Białe Błota *WeißmoorBobrownikilipnowskiZiemia DobrzyńskaE M?
GnojnoPohlsfeldBobrownikilipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
PolichnowoLichtenwieseBobrownikilipnowskiZiemia DobrzyńskaŻ?
Stare Rybitwy *MöwensandBobrownikilipnowskiZiemia DobrzyńskaE M?
Stary Bógpomóż *AlthelfgottBobrownikilipnowskiZiemia DobrzyńskaE M?
Adamowo (Grabina)3Kolonie Grabina | BuckholtChrostkowolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Makówiec (Rumunki Makowiec)Rumunki Makowitz | MohnfeldChrostkowolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Makówiec (Węglewo)Wenglewo | WengelChrostkowolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Dobrzyń nad WisłąDobrin and der WeichselDobrzyń nad WisłąlipnowskiZiemia DobrzyńskaŻN
GrodzeńGrotzenKikółlipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
KikółKikol | KickelseeKikółlipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
KikółKikol | KickelseeKikółlipnowskiZiemia DobrzyńskaŻ?
Lubin (Lubinek)LaubenhofKikółlipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Sumin (Sumin Południowy)4Rumunki Sumin | Saumfeld-RäumungKikółlipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
BaranyBarneLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
BrzeźnoBresenLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Chodrążek (Rumunki Chodrążek)Kodern-RäumungLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
ElzanowoElsfeldLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
GrabinyGrauendorfLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Jankowo IJankowoLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaC?
Jankowo IIJankowoLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaC?
LipnoLeipeLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaW (K E P)?
LipnoLeipeLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaŻ?
MaliszewoMalschenLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaC?
RutkiRüttenLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
TomaszewoThomaschewo | ThomasfeldeLipnolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
BoguchwałaGottlobSkępelipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
ŁąkieLonkeSkępelipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Łąkie (Huta Łęcka)Hutta Lencka | LenzhütteSkępelipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
SkępeSkempe | Schemmensee SkępelipnowskiZiemia DobrzyńskaC?
SkępeSkempe | Schemmensee SkępelipnowskiZiemia DobrzyńskaŻ?
SzczekarzewoTschekarschew | ScheckenseeSkępelipnowskiZiemia DobrzyńskaC?
Kłobukowo-RumunkiKolonie Michalkowo | Michelhof5TłuchowolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Rumunki JasieńskieJasener-Rumunki | Lichten-RäumungTłuchowolipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
TłuchowoTluchowo | TülchauTłuchowolipnowskiZiemia DobrzyńskaC?
OrłowoOrtelnWielgielipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Rumunki OleszyńskieRumunki Oleschno | Ellern-RäumungWielgielipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
Rumunki WitkowskieRumunki Witkowo | Wittgen-RäumungWielgielipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
TeodorowoDietershofWielgielipnowskiZiemia DobrzyńskaE?
CzarnociceCzarnociceBytońradziejowskiKujawyE?
Głuszyn?BytońradziejowskiKujawyC?
Holendry Bytońskie *Bytoner HaulandBytońradziejowskiKujawyE?
LudwikowoLudwikowoBytońradziejowskiKujawyE?
Niegibalice?BytońradziejowskiKujawyC?
ByczynaByczynaDobreradziejowskiKujawyC?
KarolinKarolinOsięcinyradziejowskiKujawyŻ?
ByczPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyE?
KozyPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyE?
KózkiPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyE?
LubsinPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyE?
ŁączkiPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyE?
Piotrków KujawskiPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyX?
Piotrków Kujawski IPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyŻ?
Piotrków Kujawski IIPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyŻ?
PrzewózPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyE?
RzeczycaRzeszyca | AltwasserPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyK R?
RzeczycaRzeszyca | AltwasserPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyC?
Rudzk DużyPiotrków KujawskiradziejowskiKujawyE?
RadziejówRadziejów | RädichauRadziejówradziejowskiKujawyŻ?
RadziejówRadziejów | RädichauRadziejówradziejowskiKujawyE?
PiołunowoRadziejówradziejowskiKujawyC?
ChalnoTopólkaradziejowskiKujawyK?
CzamaninekTopólkaradziejowskiKujawyK?
KamieniecTopólkaradziejowskiKujawyE?
Sadłużek (Kolonia Sadłużek)SadłużekTopólkaradziejowskiKujawyCT
TopólkaTopolka | ToppelnTopólkaradziejowskiKujawyET
KleszczynKletschin | KleschkenBrzuzerypińskiZiemia DobrzyńskaE?
Mościska (Przyrowa)Moschizka | WeidenbruckBrzuzerypińskiZiemia DobrzyńskaE?
Trąbin-RumunkiTrombin | TrommenBrzuzerypińskiZiemia DobrzyńskaE?
Huta ChojnoChojno Hütten | KienhütteRogoworypińskiZiemia DobrzyńskaE?
ZasadkiSasadkiRogoworypińskiZiemia DobrzyńskaE?
GłowińskTreuglöwenRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaW [B E]?
RypinRippinRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaE?
RypinRippinRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaC?
Rypin IRippinRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaŻ?
Rypin IIRippinRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaŻ?
RypinRippinRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaŻ?
RypinRippinRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaO?
RypinRippinRypinrypińskiZiemia DobrzyńskaW (K P)?
KotowyKotowySkrwilnorypińskiZiemia DobrzyńskaE?
Nowe SkudzawyRumunki Skudsawy | Sandern RäumungSkrwilnorypińskiZiemia DobrzyńskaE?
Radziki DużeGross Radsiki | RatsfeldeWąpielskrypińskiZiemia DobrzyńskaŻ?
Wąpielsk (Lisiny)6LisingenWąpielskrypińskiZiemia DobrzyńskaE?
Toruń-BielanyWeißhofm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaE RT
Toruń-Przedmieście ChełmińskieCulmer Vorstadtm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaEt
Toruń-Przedmieście Chełmińskie Culmer Vorstadtm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaW (K E P)T
Toruń-Przedmieście Jakubskie Jakobs Vorstadtm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaKN
Toruń-Przedmieście JakubskieJakobs Vorstadtm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaW(K E)T
Toruń-Przedmieście JakubskieJakobs Vorstadtm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaŻt
Toruń-Rudak (Majdany) *Majdanym. ToruńToruńKujawyŻN
Toruń-MokreMockerm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaW (K E)N
Toruń-PiaskiStewkenm. ToruńToruńKujawyEN
Toruń-Podgórz IPodgorz | Ambergm. ToruńToruńKujawyET
Toruń-Podgórz IIPodgorz | Ambergm. ToruńToruńKujawyET
Toruń-Rudak *Rudakm. ToruńToruńKujawyET
Toruń-PodgórzPodgórzm. ToruńToruńKujawyŻN
Toruń-Stare MiastoThorn (Alt Stadt)m. ToruńToruńZiemia ChełmińskaEN
Toruń-Stawki *Stewkenm. ToruńToruńKujawyE C GT
Toruń-Przedmieście Św. Katarzyny Wilhelmstadtm. ToruńToruńZiemia ChełmińskaW [K E]N
BielczynyBildschönChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaET
Bielczyny (Archidiakonka)ArchidiakonkaChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaE?
ChełmżaCulmsee | KulmseeChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaEt
ChełmżaCulmsee | KulmseeChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaŻN
ChrapiceChrapitz | KrapitzChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaET
DziemionyDreilindenChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaET
GrzegorzFalkensteinChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaW [K E]T
LiznowoElisenauChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaEN
NawraNawraChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaCN
SkąpeHermannsdorfChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaET
SławkowoFriedenauChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaE RN
ZajączkowoSenzkauChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaET
ZelgnoSegleinChełmżatoruńskiZiemia ChełmińskaE?
Jackowo *SchönwaldCzernikowotoruńskiZiemia DobrzyńskaE?
Liciszewy *Lizischewy | LietzengrundCzernikowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
Makowiska *Kolonie MakowiskaCzernikowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
Wilcze Kąty *WolfswinkelCzernikowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
WitowążWitowonsch | WiederbadCzernikowotoruńskiZiemia DobrzyńskaCT
Włęcz *LentzenCzernikowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
BrzezinkoBirkenauLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaEN
BrzezinkoBirkenauLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaKN
BrzeźnoBrzeznoLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaCN
Grabowiec *Grabowitz | HainbuschLubicztoruńskiZiemia DobrzyńskaEN
Grębocin IGramtschenLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaET
Grębocin IIGramtschenLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaET
GronowoGronowo | WolfserbeLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaET
GronowoGronowo | WolffserbeLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
Gronowo IGronowo | WolffserbeLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaCT
Gronowo IIGronowko | WolffserbeLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaCN
JedwabneSeydeLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaON
Kopanino *Kopanina | KompanieLubicztoruńskiZiemia DobrzyńskaET
KrobiaKrobiaLubicztoruńskiZiemia DobrzyńskaET
KrobiaKrobiaLubicztoruńskiZiemia DobrzyńskaPN
Lubicz (Lubicz Dolny)LeibitschLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaET
Lubicz (Lubicz Górny)Lubicz | LeibitschLubicztoruńskiZiemia DobrzyńskaKN
Lubicz (Lubicz Górny)Lubicz | LeibitschLubicztoruńskiZiemia DobrzyńskaŻN
Młyniec PierwszyMlynietz | MlinietzLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaEN
RogowoGroß RogauLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaEn
RogowoGroß RogauLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaX?
RogówkoDeutsch RogauLubicztoruńskiZiemia ChełmińskaET
ZłotoriaZlotterie | ZollburgLubicztoruńskiZiemia DobrzyńskaET
ŁubiankaLubenŁubiankatoruńskiZiemia ChełmińskaET
Zamek BierzgłowskiSchloß BirglauŁubiankatoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
PrzecznoHeimsootŁubiankatoruńskiZiemia ChełmińskaCT
WybczWibtschŁubiankatoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
PigżaErnstrodeŁubiankatoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
Gostkowo IGostgauŁysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaEN
Gostkowo IIGostgauŁysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaEN
Kamionki DużeSteinauŁysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaET
KowrózKowroߣysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
LulkowoLulkauŁysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaET
ŁysomiceLisomitzŁysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaX?
OstaszewoOstichauŁysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
RóżankowoRosenbergŁysomicetoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
BrzozówkaBirkheideObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
GłogowoGlogauObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
KazimierzewoKasmirschau | KaßmersbodenObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaE?
Łęg-Osiek *Leng-Osiek | LengdenObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
Obory *Obory | OberforstObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaET
OsiekOsseck | SchanzfeldObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaCT
Silno *SchillnoObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaE MT
Silno *SchillnoObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaCT
SkrzypkowoSkschipkow | HalmbruchObrowo toruńskiZiemia DobrzyńskaET
SkrzypkowoSkschipkow | HalmbruchObrowo toruńskiZiemia DobrzyńskaON
ZębowoZembowo | SembenObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaCT
ZawałyZawaly | HinterwallObrowotoruńskiZiemia DobrzyńskaCT
Brzeczka *Kolonie Brzeczka | HerzogsfeldeWielka NieszawkatoruńskiKujawyE?
Brzoza *BalkauWielka NieszawkatoruńskiKujawyET
CierpiceCierpitz | SchirpitzWielka NieszawkatoruńskiKujawyET
Mała Nieszawka *Klein Nessau (Kostbar)7Wielka NieszawkatoruńskiKujawyE MT
Pieczenia *Pieczenia | SachsenbrückWielka NieszawkatoruńskiKujawyE?
Pieczenia *Pieczenia | SachsenbrückWielka NieszawkatoruńskiKujawyC?
Wielka Nieszawka *Groß NessauWielka NieszawkatoruńskiKujawyE MT
WygodaWygoddaWielka NieszawkatoruńskiKujawyE?
CegielnikZiegelwieseZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaET
CichoradzTannhagenZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
Czarne Błota *SchwarzbruchZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE MT
Czarnowo *ScharnauZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE MT
Górsk *GurskeZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE MT
Gutowo *GuttauZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE MT
Łążyn (Łążynek)Klein LanzenZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaET
Pędzewo *PensauZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE MT
PrzysiekPrzysieck | WiesenburgZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
RzęczkowoRentschkauZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaET
SkłudzewoHochenhausenZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE RT
StanisławkaStanislawken | EllermühlZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE?
ToporzyskoAmthalZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaET
Zarośle Cienkie *NeubruchZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE MT
Zławieś MałaKlein BösendorfZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE?
Zławieś Wielka I *Groß BösendorfZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE M?
Zławieś Wielka II *Groß BösendorfZławieś WielkatoruńskiZiemia ChełmińskaE MT
Dębowa ŁąkaWittenburgDębowa ŁąkawąbrzeskiZiemia ChełmińskaET
LipnicaLipnitzaDębowa ŁąkawąbrzeskiZiemia ChełmińskaC?
ŁobdowoLobedauDębowa ŁąkawąbrzeskiZiemia ChełmińskaET
Małe PułkowoPolkauDębowa ŁąkawąbrzeskiZiemia ChełmińskaET
NiedźwiedźBahrendorfDębowa ŁąkawąbrzeskiZiemia ChełmińskaET
Wielkie RadowiskaGroß Radowisk | ReddewischDębowa ŁąkawąbrzeskiZiemia ChełmińskaCT
BliznoBliesenKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
BrudzawkiKlein Brudzaw | KleinbrusauKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Książki (Książki-Wybudowanie) *HohenkirchKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Książki (Małe Książki) *HohenkirchKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaX?
Książki (Na Torfniakach) *HohenkirchKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Książki (Pod Piwnice) I *Piwnitz | PfintzKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Książki (Pod Piwnice) II *Piwnitz | PfintzKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
ŁopatkiKieslingswalde | BraunrodeKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Łopatki (Nowe Łopatki)Deutsch Lopatken | Schaufelsdorf KsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Łopatki PolskieBraunsfeldeKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Osieczek *Piwnitz8KsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Osieczek (Pod Brudzawki) *Piwnitz9KsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Osieczek (Pod Dębową Łąką)SeeheimKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
SzczuplinkiCzeplinken | SchippelsdorfKsiążkiwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
BartoszewiceBartoschewitz | BartelshofPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE R?
BłędowoBlandauPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
CzapelkiKlein CzappelnPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
CzapleCholewitzPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
DąbrówkaDombrowken | LehmbergPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
GoryńGorinnenPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE R?
GoryńGorinnenPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaC?
JózefkowoJosephsdorfPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE R?
KotnowoKotnauPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
KotnowoKotnauPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Nowa Wieś KrólewskaKöniglich NeudorfPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
OrłowoOrlowo | ArnauPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaC?
OstrowoHochdorfPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
PieńkiBirkenhainPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
PłużnicaPfleisdorfPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
PłużnicaPfleisdorfPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE R?
SzczerosługiDeutschwaldePłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Uciąż IDrückenhofPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Uciąż IIDrückenhofPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
UciążDrückenhofPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaO?
Wieldządz IVillisaß | WelsasPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Wieldządz IIVillisaß | WelsasPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
WiewiórkiWiewiorken | WeburgPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Wiewiórki (Podlasie) *Wiewiorken | WeburgPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Wiewiórki *Wiewiorken | WeburgPłużnicawąbrzeskiZiemia ChełmińskaKN
CzystochlebSchönbrodRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
FrydrychowoFriedrichsdorfRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Jarantowice I *ArnoldsdorfRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Jarantowice II *ArnoldsdorfRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Jarantowice *ArnoldsdorfRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaC?
Jaworze IMittwaldeRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Jaworze IIMittwaldeRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Jaworze IIIMittwaldeRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
KatarzynkiKatrinchenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE R?
LudowiceLeutsdorfRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Ludowice (Janowo)Colonie JanowoRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
LudowiceLeutsdorfRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaC?
Łabędź ILabenz | LabensRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Łabędź IILabenz | LabensRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Małe RadowiskaKlein Radowisk | RehfeldeRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
MichałkiMichalkenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
MyśliwiecMischlewitz | MichelsfeldRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
NielubNielubRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE R?
OrzechowoGroß Orsichau | NußfeldRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
OrzechówkoNußdorfRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaET
PływaczewoPlywaczewo | PlüschauRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Stanisławki (Prochy)RabenhorstRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
RyńskRheinsbergRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaET
RyńskRheinsbergRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaKT
Sicinek *ScheinRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Stanisławki IBergwaldeRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Stanisławki IIBergwaldeRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Siedem GórDorf Rehden10RyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
SitnoSittno | SittenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
SitnoSittno | SittenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaC?
SosnówkaSoßnowken | RosenthalRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
TrzcianekLandenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaC?
WałyczWallitschRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
WałyczWallitschRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaCT
Wąbrzeźno IBriesenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
Wąbrzeźno IIBriesenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
WąbrzeźnoBriesenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaŻ?
WęgorzynWangerinRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaET
Wielkie RadowiskaGroß Radowisk | ReddewischRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaKT
ZaradowskaZa Radowisk | HinterreddewischRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
ZieleńZielenRyńskwąbrzeskiZiemia ChełmińskaE?
BaruchowoBarchauBaruchowowłocławskiKujawyX?
Goreń DużyGoren DuschyBaruchowowłocławskiKujawyE?
Świątkowice (Leonowo)LeonowoBaruchowowłocławskiKujawyE?
CzupleTschuple | AhnhofBoniewowłocławskiKujawyE RT
ŁączewnaKol. Lontchewka | BindugBoniewowłocławskiKujawyE?
Sieroszewo (Paruszewice)ParnschewitzeBoniewowłocławskiKujawyX?
Brześć KujawskiKujawisch BrestBrześć KujawskiwłocławskiKujawyŻN
Brześć KujawskiKujawisch BrestBrześć KujawskiwłocławskiKujawyW [K E]?
BrzezieBschese | FuchswinkelBrześć KujawskiwłocławskiKujawy1WST
Wolica (Wolica Stara)Woliza StaraBrześć KujawskiwłocławskiKujawyKN
BorzymieBorschyme | EhrenseeChoceńwłocławskiKujawy1WS?
ChoceńChozenChoceńwłocławskiKujawyKt
ŚmiłowiceSmilowize | ReikenhausenChoceńwłocławskiKujawyX?
ZakrzewekSakschewek | StauenChoceńwłocławskiKujawyE?
CettyCetty | ZettenChodeczwłocławskiKujawyE?
ChodeczGodetzChodeczwłocławskiKujawyE?
ChodeczGodetzChodeczwłocławskiKujawyŻN
GawinGawinChodeczwłocławskiKujawyEN
Kromszewice (Józefki)Jusefki | WaldshutChodeczwłocławskiKujawyET
ŁaniętaLanentaChodeczwłocławskiKujawyE?
PsaryPsary | TreuendickChodeczwłocławskiKujawyE?
PrzysypkaPschysypka | SchulenChodeczwłocławskiKujawyE?
LisekLisekFabiankiwłocławskiKujawyC?
Łęg-Witoszyn *Leng Witoschynski | WittnerheideFabiankiwłocławskiKujawyE?
Osiek (Osiek Bogucki) *Oseck Boguzki | AuentalFabiankiwłocławskiKujawyE?
Wilczeniec-Fabianki *Wiltschenjez Fabjanski | WolfshubenFabiankiwłocławskiKujawyE?
CieplinkiZeplinki |WarmbrunnIzbica KujawskawłocławskiKujawyE?
Izbica KujawskaIzbica | MühlentalIzbica KujawskawłocławskiKujawyE?
Izbica KujawskaIzbica | MühlentalIzbica KujawskawłocławskiKujawyŻN
KomorowoGrünbergIzbica KujawskawłocławskiKujawyE?
MieczysławowoSchulsenheimIzbica KujawskawłocławskiKujawyE?
Pasieka *Pasieka | HagenhaulandIzbica KujawskawłocławskiKujawyE?
Świszewy (Martanowo-Folwark)MartanowoIzbica KujawskawłocławskiKujawyC?
TymieńTymienIzbica KujawskawłocławskiKujawyE?
DębniakiDembnjakiKowalwłocławskiKujawyE?
GrabkowoGrabkowo | GrabhorstKowalwłocławskiKujawyC?
GrodztwoRakutowoKowalwłocławskiKujawyE?
KowalKowalKowalwłocławskiKujawyŻN
BodziaBodsiaLubaniewłocławskiKujawyE?
SarnówkaSarnuwkaLubaniewłocławskiKujawyE?
BagnoMoorenLubień KujawskiwłocławskiKujawyE?
Dziankowo (Teresinek)Dsiankowo | LiebachLubień KujawskiwłocławskiKujawyO [1WS]T
Gocław (Golskie Holendry) *Golsches HaulandLubień KujawskiwłocławskiKujawyE?
KanibródKanibrud | FrohbachLubień KujawskiwłocławskiKujawyE?
Kanibród (Durlaty)Durlaty | DurauLubień KujawskiwłocławskiKujawyE?
Lubień KujawskiLuben | LubenstadtLubień KujawskiwłocławskiKujawyŻN
Szewo (Szewo Wielkie)Schewo Welke | NatheLubień KujawskiwłocławskiKujawyC?
Gołebin-Parcele???LubraniecwłocławskiKujawyXN
Lubraniec-PiaskiLubranitz | LutbrandauLubraniecwłocławskiKujawyEN
Lubraniec-BrzezinaLubranitz | LutbrandauLubraniecwłocławskiKujawyŻt
Lubraniec-BrzezinaLubranitz | LutbrandauLubraniecwłocławskiKujawyPN
Lubraniec-BrzezinaLubranitz | LutbrandauLubraniecwłocławskiKujawyCN
SarnowoSarnowo | SalzgrundLubraniecwłocławskiKujawyE?
SiarczyceSiartschitz | UlmenhangLubraniecwłocławskiKujawyE?
Dąb WielkiDomb Welki | AltsiedlenWłocławekwłocławskiKujawyE?
Kruszyn???WłocławekwłocławskiKujawyCN
ModzerowoModserowo | StauberwaldWłocławekwłocławskiKujawyEN
MurskMursk | GrünmoorWłocławekwłocławskiKujawyE?
SwiętosławSwentoslaw | SchwenzlauWłocławekwłocławskiKujawyE?
Warząchewka NowaWarschonchewka Nemezka | WarsingenWłocławekwłocławskiKujawyEN
Wistka SzlacheckaWistka Krulewska | FlößenWłocławekwłocławskiKujawyE?
ZuzałkaSusanka | SandkuhlWłocławekwłocławskiKujawyW [K E]T
Włocławek-Zachód Przemysłowy (Krzywa Góra)Kschywa Guram. WłocławekWłocławekKujawyE?
Włocławek-Wschód MieszkaniowyLeslau (Pschedmesche)m. WłocławekWłocławekKujawyW (K P Ż)T
Włocławek-Wschód MieszkaniowyLeslaum. WłocławekWłocławekKujawyŻN
Włocławek-ŚródmieścieLeslaum. WłocławekWłocławekKujawyW (K E P)N
Włocławek-ZazamczeLeslaum. WłocławekWłocławekKujawyCN
Włocławek-ZazamczeLeslaum. WłocławekWłocławekKujawyO [1WS]N

Przypisy:
1 Cmentarz leży dziś na terytorium wsi Klamry, lecz wcześniej należał do wsi Dołki (Dolken).
2 Przed 1920 (lub 1945 r.) cmentarz leżał w granicach wsi Kolonia Lipnica (Lindhof), która dziś częściowo stanowi część wsi Lipnica (gm.Dębowa Łąka), a częściowo przyłaczona została do Sokoligóry (Sokolligora). Do tej pory nie odbyło się rozpoznanie terenowe toteż nie mogę wstawić dokładnej lokalizacji.
3 Obecnie Grabina jest częścią wsi Adamowo, przed 1945 r. stanowiła odrębną miejscowość.
4 Sumin Południowy to dawna oddzielna wieś Sumin-Rumunki (Rumunki Sumin).
5 Teren, na którym leży cmentarz dawnej należał do kolonii Michałkowo (Kolonie Michalkowo), a obecnie jest częścią kolonii Kłobukowo - Rumunki. Do tej pory nie odbyło się rozpoznanie terenowe toteż nie mogę wstawić dokładnej lokalizacji.
6 Teren cmentarza należy dziś do kolonii Lisiny (Lisingen) podlegającej pod Wąpielsk, zaś źródła historyczne mówią o przynależności cmentarza do wsi Kierz Półwieski (Kolonie Kersch). Do tej pory nie odbyło się rozpoznanie terenowe toteż nie mogę wstawić dokładnej lokalizacji.
7 Dzisiejsza Mała Nieszawka składa się z dawnej Małej Nieszawki (Klein Nessau), Nieszawki (Ober Nessau), Duliniewa oraz wsi Kozibór (Kostbar). Cmentarz zgodnie z mapą leży na terenie tej ostatniej.
8 Ta część dzisiejszego Osieczka gdzie leży wymieniony cmentarz należała przed 1945 r. do wsi Piwnice (Piwnitz).
9 Ta część dzisiejszego Osieczka (Pod Brudzawki) gdzie leży wymieniony cmentarz należała przed 1945 r. do wsi Piwnice (Piwnitz).
10 Kolonia Siedem Gór przed 1945 r. stanowiła część miejscowości Radzyń Wieś (Dorf Rehden).